Pokiaľ budete pokračovať v prezeraní stránok, súhlasíte s používaním cookies. OK

 

Prečo je BIO BRONZ najlepší produkt na rýchle opaľovanie?

BIO BRONZ ma jedinečnú formulu a je jediný naozaj 100% BIO. Na rozdiel od ostatných produktov na rýchle opaľovanie NEOBSAHUJE Petrolatum a Alkohol.

Prečo je to dôležité?

1. NEOBSAHUJE Petrolatum: (Vazelína): I keď väčšinou tvrdia, že sú natural, ostatné značky na rýchle opaľovanie (Shine Brown, TanGo, Bronzie...) obsahujú práve Petrolatum ako hlavnú zložku. Ten je na slnku veľmi škodlivý. 

Petrolatum zanecháva na pokožke film, ktorý upcháva póry a potom nedovolí, aby pri prehratí odchádzal pot pokožkou. Koža sa prehrieva a neregeneruje po poškodení slnečným žiarením. 

BIO BRONZ používa včelí vosk, ktorý na rozdiel od Petrolatuma neupcháva póry a ešte má ochranné a zvlhčovacie vlastnosti.

2. NEOBSAHUJE Alkohol: Väčšina prípravkov na rýchle opaľovanie obsahuje alkohol. Bohužiaľ ten citlivú pokožku poškodenú od slnka ešte dodatočne vysušuje. BIO BRONZ je alkohol free.

3. OBSAHUJE:  Morskú riasu Dunaliella Salina. Tato morská riasa je najsilnejší a najkvalitnejší zdroj betakaroténu v prírode. BIO BRONZ je jediný, ktorý používa túto mimoriadne vzácnu a drahú riasu ako zdroj betakaroténu. 

Iní výrobcovia používajú syntetický alebo betakarotén z mrkvy. Ten nie je zďaleka tak účinný na opaľovanie ako morská riasa Dunaliella Salina.

 

Samozrejme, BIO BRONZ neobsahuje parabény a nie je testovaný na zvieratách, ale je testovan na ludmi.

_______________________