Táto stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v jej prehliadaní, súhlasíte s ich použitím. OK

 

Prečo je BIO BRONZ najlepší produkt na rýchle opaľovanie?

 

BIO BRONZ ma jedinečnú formulu a je jediný naozaj 100% BIO. Na rozdiel od ostatných produktov na rýchle opaľovanie NEOBSAHUJE Petrolatum a Alkohol.

Je však jediný, ktorý OBSAHUJE morsku riasu Dunaliella Salina. Prečo je to dôležité?

1. NEOBSAHUJE Petrolatum: (Vazelína): Petrolatum zanecháva na pokožke film, ktorý upcháva póry a potom nedovolí, aby pri prehratí odchádzal pot pokožkou. Koža sa prehrieva a neregeneruje po poškodení slnečným žiarením. 

I keď väčšinou tvrdia, že sú natural, ostatné značky na rýchle opaľovanie obsahujú práve Petrolatum ako hlavnú zložku. Ten je na slnku veľmi škodlivý. 

BIO BRONZ používa včelí vosk, ktorý na rozdiel od Petrolatuma neupcháva póry a ešte má ochranné a zvlhčovacie vlastnosti.

2. NEOBSAHUJE Alkohol: Väčšina prípravkov na rýchle opaľovanie obsahuje alkohol. Bohužiaľ ten citlivú pokožku poškodenú od slnka ešte dodatočne vysušuje. BIO BRONZ je alkohol free.

3. OBSAHUJE:  Morskú riasu Dunaliella Salina. Tato morská riasa je najsilnejší a najkvalitnejší zdroj betakaroténu v prírode. BIO BRONZ je jediný, ktorý používa túto mimoriadne vzácnu a drahú riasu ako zdroj betakaroténu. 

Iní výrobcovia používajú syntetický alebo betakarotén z mrkvy. Ten nie je zďaleka tak účinný na opaľovanie ako morská riasa Dunaliella Salina.

 

Samozrejme, BIO BRONZ neobsahuje parabény a nie je testovaný na zvieratách, ale je testovan na ludmi.

_______________________