Pokiaľ budete pokračovať v prezeraní stránok, súhlasíte s používaním cookies. OK

 

O NÁS

 

Nič na svete nie je tak krásne, ako prirodzene krásna žena. A krásna žena je ešte krajšia ak je pekne a zdravo opálená.

Ako ľudia, ktorým na seba záleží, sme hľadali produkt, ktorý je naozaj prírodný a budeme vďaka nemu prirodzene pekne opálení.

Produktov na opaľovanie je na trhu množstvo. No väčšina obsahuje škodlivú chémiu.

Agresívne UV žiarenie spolu s chemickými látkami z opaľovacích prípravkov nie sú dobrou kombináciou pre našu pokožku. Preto by náš opaľovací krém mal byť čo najviac prírodný.

 

Čo sme chceli dostať?


Bohužiaľ, len niektoré obsahujú prírodné ingrediencie. Často v reklame tvrdia, že ide o prírodný produkt, no keď sa pozriete na zloženie, zistíte, že okrem prírodných látok obsahujú aj chemické alebo škodlivé. Napríklad:

Petrolatum (Vazelína): Niektoré “prírodné” opaľovacie krémy majú práve hlavnú zložku petrolatum (vazelínu).

Tá zanecháva na pokožke film, ktorý nedovolí aby pri prehriatí odchádzal pot pokožkou. Koža sa prehrieva a neregeneruje po poškodení slnečným žiarením.

 

Alkohol: Mnoho krémov, o ktorých tvrdia, že sú prírodné obsahuje alkohol, ktorý našu pokožku vysúša a spôsobuje jej začervenanie.

 

Umelý UV filter: Niektoré “prírodné” výrobky obsahujú aj SPF (UV filter), ktorý má však čisto chemický pôvod.

Ide o avobenzón (methoxydibenzoylmethane) a má preukázateľný dopad na hormonálnu rovnováhu. Spôsobuje alergie a je podozrivý z tvorby rakovinových buniek

Úplne bio prírodný produkt, ktorý zabezpečí pekné opálenie sme hľadale neúspešne.

 

Riešenia sú vždy v prírode


Práve kvôli tomu sme s tímom urobili selekciu najlepších prírodných olejov na opaľovanie a k tomu sme pridali aj betakarotén. A vytvorili úplne bio prírodný produkt na zdravé opaľovanie – Bio Bronz.

Balzam bez umelých konzervantov, bez alkoholu, bez farbív, bez parabénov, bez vazelíny a chemických SPF látok. Obsahuje 5 prírodných olejov, vitamín E, betakarotén a včelí vosk.

BIO BRONZ neobsahuje syntetické UV filtre. Vybrané oleje majú svoj vlastný prírodný ochranný faktor menej ako 10, ktorý je úplne neškodlivý.

 

Práve tu pomôže Bio Bronz


Samozrejme, táto ochrana nie je dostatočná ak sme dlho vystavení slnečnému žiareniu. Odporúčame sa slnku vyhýbať medzi 11h a 15h kedy je žiarenie najsilnejšie.

Keď sme na dovolenke 7 dní a chceme prísť domov pekne opálení, vystavujeme sa cielene celodenne slnku a tým agresívnemu UV žiareniu.

A potom to kompenzujeme opaľovacími krémami s chemickými látkami, čo je kombinácia 2 veľmi zlých faktorov.

Práve tu pomôže Bio Bronz. Vďaka betakaroténu a prírodným olejom urýchľuje pekné bronzové opálenie aj ak sa neopaľujeme medzi 11h a 15h.

Bez rizika silného UV žiarenia a nutnosti natierať sa chemickými látkami.

Super rýchle a 100% prírodné dostavenie bronzovej farby.

 

S výsledkom sme spokojné my ale aj všetky naše doterajšie zákazníčky.

A tak si môžeme povedať, že sme jediní na trhu, ktorí prišli s úplne prírodným produktom na urýchlenie opaľovania.

A teraz máte aj Vy možnosť sa opaľovať efektívne a pritom zdravo!

 

Vaš BIO BRONZ